Articles

Робоча картка, блакитна картка або дозвіл на працевлаштування в Чехії?

Робоча картка, блакитна картка або дозвіл на працевлаштування в Чехії?

Видача робочої картки, блакитної картки і дозволу на працевлаштування в Чехії пов'язана з конкретною вакансією у конкретного роботодавця. З точки зору режиму працевлаштування ці документи є рівноцінними. Кожний з цих дозволів надається на конкретних умовах. Наприклад, для блакитних карток законом передбачена умова виконання певного виду діяльності, для якого видається блакитна картка.

Основні відмінності між робочою карткою, блакитною карткою і дозволом на працевлаштування в Чехії полягають у наступному:

Документ Робоча картка Блакитна картка Дозвіл на працевлаштування
відмінності, що залежать від кваліфікації Немає специфічних вимог до кваліфікації, необхідної для вступу на вакантне робоче місце в Чехії. Необхідно, щоб незалежно від обсягу роботи щомісячний оклад, заробітна плата або винагорода іноземного громадянина не були нижче базової мінімальної місячної заробітної плати в Чехії. Кількість робочих годин на тиждень має бути не менше 15. Необхідно, щонайменше, мати закінчену вищу освіту або вищу професійну освіту, якщо навчання тривало не менше 3 років. Трудовий договір повинен бути укладений не менше ніж на один рік з передбаченою законом кількістю робочих годин на тиждень, а договірний місячний або річний оклад до оподаткування повинен відповідати, як мінімум, півторакратному розміру середньої річної заробітної плати до оподаткування в Чеській Республіці згідно з даними Міністерства праці і соціального забезпечення. Немає специфічних вимог до кваліфікації, необхідної для вступу на вакантне робоче місце в Чехії.
як довго розглядається заява Робоча картка одночасно є дозволом на працевлаштування в Чехії і дозволом на перебування. У разі відповідності всім вимогам робоча картка повинна бути видана швидше, ніж дозвіл на працевлаштування в Чехії. Блакитна картка одночасно є дозволом на працевлаштування в Чехії і дозволом на перебування. У разі відповідності всім вимогам блакитна картка повинна бути видана швидше, ніж дозвіл на працевлаштування. Самий дозвіл на працевлаштування не дає іноземному громадянину права на роботу в Чехії - спочатку йому необхідно отримати дозвіл на перебування в Чехії з метою працевлаштування (робочу картку, яка не є подвійним дозволом).
повідомлення про відкриття вакансії Про відкриття вакансії слід обов'язково повідомляти у відповідну крайову філію Департаменту з працевлаштування відповідно до ст. 86 закону № 435/2004 Sb.
Роботодавець повинен висловити згоду з внесенням вакансії в центральний реєстр вакансій, які можуть бути зайняті власниками робочих карток (надалі центральний реєстр вакансій для видачі робочих карток). Згоду можна висловити при заяві про відкриття вакансії в Чехії або додатково.
Про відкриття вакансії в Чехії слід обов'язково повідомляти у відповідну крайову філію Департаменту з працевлаштування відповідно до ст. 86 закону № 435/2004 Sb.
Роботодавець повинен висловити згоду з внесенням вакансії в центральний реєстр вакансій, які можуть бути зайняті власниками блакитних карток (надалі центральний реєстр вакансій для видачі блакитних карток). Згоду можна висловити при заяві про відкриття вакансії в Чехії або додатково.
Про відкриття вакансії в Чехії слід обов'язково повідомляти у відповідну крайову філію Департаменту з працевлаштування відповідно до ст. 86 закону № 435/2004 Sb.
Роботодавець повинен висловити своє бажання працевлаштувати іноземця на підставі дозволу на працевлаштування в Чехії.
Вибір працівника Укладення трудового договору, угоди про трудову діяльність або договору про майбутній договір, в якому сторони зобов'язуються в обумовлений термін укласти трудовий договір або угоду про трудову діяльність, є необхідною умовою, яку необхідно виконати до подачі заяви про видачу робочої картки в Чехії. Договір або угода є одним з додатків до заяви про видачу робочої картки в Чехії. Укласти трудовий договір необхідно перед подачею заяви про надання блакитної картки в Чехії. Укладений трудовий договір є одним з додатків до заяви про надання блакитної картки в Чехії. Перед видачею дозволу необхідно, щоб роботодавець заявив, що він прийме іноземного громадянина на роботу в Чехії. Таким чином, роботодавець заздалегідь знає, кому видається дозвіл.
Строк дії дозволу Відповідно до укладеного трудового договору, але не більше 2 років.
Дозвіл може регулярно продовжуватися, проте не більше ніж на 2 роки.
Відповідно до укладеного трудового договору, плюс 3 місяці, однак не більше 2 років.
Дозвіл може регулярно продовжуватися, проте не більше ніж на 2 роки.
Не більше 2 років.
Дозвіл може регулярно продовжуватися, проте не більше ніж на 2 роки.
Робота в Чехії для кваліфікованого персоналу
Триста тисяч з більш ніж півмільйона іноземців, що проживають та мають роботу в Чехії, зайняті в основному в...
Робота в Чехії для українських лікарів: чеські спеціалісти воліють працювати в Англії та Німеччині
Керівник медичної ради Чехії Мілан Кубек повідомляє, що недофінансування в чеській системі охорони здоров'я і погані...
Побільшало вакантних робочих місць в Чехії для українців через брак персоналу
Чеські фірми стикаються з нестачею вакантних робочих місць - бракує персоналу. Кількість вакантних робочих місць в...
Зростання заробітних плат - безумовна перевага для працевлаштування в Чехії
Чеська Республіка активно залучає на роботу кваліфікованих іноземних працівників, оскільки зазнає нестачі своїх...

Всі новини


Fatal error: views_plugin_display::destroy(): The script tried to execute a method or access a property of an incomplete object. Please ensure that the class definition "authcache_views_plugin_display_extender" of the object you are trying to operate on was loaded _before_ unserialize() gets called or provide a __autoload() function to load the class definition in /var/www/europajobs_ua/data/www/robota-czechia.com.ua/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 272