Articles

Робота в Чехії для українських лікарів: чеські спеціалісти воліють працювати в Англії та Німеччині

Робота в Чехії для українських лікарів: чеські спеціалісти воліють працювати в Англії та Німеччині

Керівник медичної ради Чехії Мілан Кубек повідомляє, що недофінансування в чеській системі охорони здоров'я і погані зарплати стають причиною відїзду чеських лікарів за кордон.

Керівник медичної ради попереджає, що відїзд чеських лікарів, які їдуть до Західної Європи, залишає лікарні в "катастрофічному стані". Причиною цього є недофінансування в чеській системи охорони здоров'я і погані зарплати, через що чеські лікарі воліють працювати за кордоном, зокрема в Великобританії та Німеччині.

Деякі лікарні знаходяться в катастрофічному стані щодо штатного розкладу. Пацієнти не можуть попасти на прийом до лікарів загальної практики і відсутність педіатричної допомоги зачіпає дітей, тому що лікарі їдуть за кордон.

Такі факти - з 1000 лікарів, які закінчили освіти в минулому році в Чехії, вже 209 залишило країну.

Зважаючи на нестачу лікарів в Чехії, для українських лікарів - це чудова можливість влаштуватися на роботу в Чехії за спеціальностю.

Данні медичної ради Великобританії показують стійке зростання числа чеських кваліфікованих лікарів, які практикують у Великобританії, яке зростає з кожним роком з 1079 в 2012 році до 1269 торік.

Проблеми, з якими стикаються чеські кадри є спільними для багатьох країн Центральної Європи. У минулому році в доповіді Верховної медичної ради Польщі виявили, що кількість польських лікарів, які отримали дозвіл на роботу в інших країнах ЄС зросла на 25 відсотків у 2014 році.

Оскільки втрата фахівців є особливою проблемою для Чехії, імовірність того, що будуть залучені спеціалісти з сусідніх країн, є досить висока. Це прекрасна можливість для українських лікарів знайти робоче місце в Чехії і отримати роботу в Чехії. Якщо не зупинити потік висококваліфікованих кадрів за кордон, не буде достатньої кількості фахівців для задоволення потреб хворих, і все більше українців зможуть отримати роботу в Чехії в якості лікарів.

Угорщина також сильно постраждала від втрати не тільки лікарів, а й медсестер. Угорська асоціація лікарів повідомляє, що в середньому за останні шість років три лікаря і дві медсестри покидають країну щодня. Молодший лікар в Угорщині заробляє близько £ 393 місяць, в порівнянні з 2000 £, які вони можуть заробити в Великобританії.

Для того, щоб поповнити нестачу кадрів, Чеська служби охорони здоров'я розпочала програму щодо залучення лікарів зі сходу, в тому числі з України.

Нові дані за 2015 рік показують, що число іноземних лікарів в даний час, що мають практику в Чеській Республіці складає 2557, що значно збільшилось. Близько 400 іноземних лікарів поодинці були найняті в 2015 році, при цьому більшість з них - це лікарі зі Словаччини, України та Росії, які отримали роботу в Чехії.

Робота в Чехії для кваліфікованого персоналу
Триста тисяч з більш ніж півмільйона іноземців, що проживають та мають роботу в Чехії, зайняті в основному в...
Робота в Чехії для українських лікарів: чеські спеціалісти воліють працювати в Англії та Німеччині
Керівник медичної ради Чехії Мілан Кубек повідомляє, що недофінансування в чеській системі охорони здоров'я і погані...
Побільшало вакантних робочих місць в Чехії для українців через брак персоналу
Чеські фірми стикаються з нестачею вакантних робочих місць - бракує персоналу. Кількість вакантних робочих місць в...
Зростання заробітних плат - безумовна перевага для працевлаштування в Чехії
Чеська Республіка активно залучає на роботу кваліфікованих іноземних працівників, оскільки зазнає нестачі своїх...

Всі новини


Fatal error: views_plugin_display::destroy(): The script tried to execute a method or access a property of an incomplete object. Please ensure that the class definition "authcache_views_plugin_display_extender" of the object you are trying to operate on was loaded _before_ unserialize() gets called or provide a __autoload() function to load the class definition in /var/www/europajobs_ua/data/www/robota-czechia.com.ua/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 272