Articles

Вакантні робочі місця в Чехії, оголошення про роботу в Чехії

Вакантні робочі місця в Чехії, оголошення про роботу в Чехії

Вакантні робочі місця в Чехії - це оголошення про роботу для фахівців самих різних галузей як з вищою, так і середньою спеціальною освітою. На які роботу в Чехії, як це зробити, і на яку зарплату можна розраховувати? Для цього Ви можете зайти на сайт міністерства праці Чеської Республіки - portal.mpsv.cz і знайти підходящі вакантні робочі місця в Чехії там. Або ж відвідайте найбільші чеські портали з пошуку роботи, де зосереджена велика кількість оголошень про роботу в Чехії.

За даними Мінпраці Чехії, в країні величезна кількість фахівців юридичних та економічних спеціальностей (це найпопулярніші напрямки в чеських вузах), тому на ці вакатні робочі місця в Чехії складно знайти роботу через високу конкуренцію. А ось фахівців в таких галузях, як хімічна промисловість, машинобудування або металургія, не вистачає. Такі спеціальності не користуються популярністю у абітурієнтів чеських вузів: часто за цими напрямками в вузах явний недобір. Тому на ці вакантні робочі місця в Чехії у Вас є великі шанси працевлаштуватися.

Дуже часто чеські роботодавці публікують оголошення про роботу в Чехії для хіміків, хіміків-технологів, інженерів різних виробництв, металургів і конструкторів в області автомобільного виробництва, що володіють хоча б невеликим досвідом роботи. Не менш популярні оголошення про роботу в Чехії для програмістів і айтішників.

Якщо Ви шукаєте оголошення про роботу в Чехії лікаря, у Вас є великі шанси її знайти. Ще одна велика проблема в Чехії - гостра нестача працівників на вакантні робочі місця в Чехії лікарів. Так, за даними місцевого Мінпраці, середній вік лікарів становить 52 роки. Керівництву клінік часом буває дуже важко знайти працівника замість доктора, що вийшов на пенсію.

Інша дефіцитна категорія працівників в Чехії - люди з середньою спеціальною освітою або кваліфіковані робітники: механіки, зварювальники, фрезерувальники, каменярі, малярі-штукатури, слюсарі-водопровідники, теслі, столяри і будівельники. Є чимало оголошень про роботу і вакантних робочих місць в Чехії і для жінок. Це можуть бути вакантні робочі місця покоївок, офіціантів, пакувальників і розкладників товарів в супермаркетах.

Всі наші вакантні робочі місця - ТУТ.

Робота в Чехії для кваліфікованого персоналу
Триста тисяч з більш ніж півмільйона іноземців, що проживають та мають роботу в Чехії, зайняті в основному в...
Робота в Чехії для українських лікарів: чеські спеціалісти воліють працювати в Англії та Німеччині
Керівник медичної ради Чехії Мілан Кубек повідомляє, що недофінансування в чеській системі охорони здоров'я і погані...
Побільшало вакантних робочих місць в Чехії для українців через брак персоналу
Чеські фірми стикаються з нестачею вакантних робочих місць - бракує персоналу. Кількість вакантних робочих місць в...
Зростання заробітних плат - безумовна перевага для працевлаштування в Чехії
Чеська Республіка активно залучає на роботу кваліфікованих іноземних працівників, оскільки зазнає нестачі своїх...

Всі новини


Fatal error: views_plugin_display::destroy(): The script tried to execute a method or access a property of an incomplete object. Please ensure that the class definition "authcache_views_plugin_display_extender" of the object you are trying to operate on was loaded _before_ unserialize() gets called or provide a __autoload() function to load the class definition in /var/www/europajobs_ua/data/www/robota-czechia.com.ua/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 272